mafia-trilogy

Yenilenmiş Mafia Trilogy Çıkış Tarihi Açıklandı

2K Games, Mafia Trilogy hakkında detayları açıklamaya devam ediyor. Son olarak serinin birinci oyunu olan Mafia: Definitive Edition‘ın çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

Mafia Trilogy ile baştan aşağı yenilenmiş olarak sunulacak olan Mafia, Mafia II ve Mafia III oyunları paket halinde, Mafia: Definitive Editon, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition olarak oyun severlerle buluşturulacak.

2002 yılında çıkan serinin ilk oyunu Mafia, sıfırdan yapılarak Mafia: Definitive Edition adı altında yeni oyun motoru ile tamamen yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak. Güncellenen senaryo, yeni oynanış ve yeni ara sahneler ile seride ki en çok değişime uğramış oyun olacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 28 Ağustos olarak açıklandı.

Mafia II: Definitive Edition ise 4K seçeneği ve orjinal hikayenin tamamı ile birlikte Steam‘de geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve satın alınıp oynanabilir durumda. Oyunun fiyatı ise 199 TL olarak belirlenmiş.

Serinin üçüncü oyunu ise Mafia III: Definitive Edition, tüm season pass seçenekleri ile tekrar dönüş yapıyor. Yine Steam‘de yayınlanmış olan oyun satın alınıp oynanabilir durumda. Oyunun fiyatı ise 199 TL olarak belirlenmiş.

Serinin en merakla beklenen oyunu olan Mafia: Definitive Edition ise 28 Ağustos tarihinde 259 TL fiyatı ile çıkış yapacağı açıklandı. Oyunun duyuru ve tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mafia Trilogy paket fiyatı açıklandı.

Üç oyunu paket halinde satın almak isterseniz 374 TL ödemeniz gerekecek. Mafia Trilogy Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir