GeForce Now Game+ Oyun Servisinin Abonelik Fiyatı Açıklandı

GeForce Now Game+ Oyun Servisinin Abonelik Fiyatı Açıklandı

Nvidia‘nın online oyun sevisi GeForce Now platformunun Türkiye fiyatı açıklandı. Ülkemize Turkcell desteği ile giren GeForce Now oyun servisi, Game+ üzerinden hizmet verecek.

Geçtiğimiz gün açıklanan bilgilere göre GFN powered by GAME+ abonelik fiyatları belli oldu. Yaklaşık bir aydır beta sürecinde olan servisin Türkiye abonelik fiyatları 3 farklı paket ile açıklandı. BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor. Paketlerin fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

GeForce Now Game+ Oyun Servisi
Game+ Oyun Servisi

GeForce Now Game+ Oyun Servisinin Abonelik Fiyatları

Beta sürecinden sonra 15 Mart tarihinde tüm kullanıcılara açılacak olan servisin paket abonelik fiyatları şu şekilde belirlenmiş;

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

  • *Herhangi bir taahhüt bulunmamakta. Kullanıcı dilediği zaman aboneliğini sonlandırabilir.
  • **Aylık olarak yenilenebilir teklif.
Lansman Özel Premium Paket* – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

GeForce Now powered by Game+ Abonelik Fiyatı
GeForce Now powered by Game+ Abonelik Fiyatı

GeForce NOW powered by GAME+ servsine ilk başta sınırlı sayıda oyuncu kabul edilecek. GAME+ üzerinden kayıt olan kullanıcılara kayıt olma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecek. “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecek.

Paketler 15 Mart tarihinde, ticari lansmanı sonrasında belirlenen kullanıcılar için 00:01 itibarıyla satın alınabilir olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir