epic games

Epic Games Bedava Oyun Vermeye Devam Edecek

Epic Games‘in, bedava olarak herkese sunduğu GTA 5 oyunu oldukça ses getirmişti. Epic Games bedava oyun vermeye devam edecek gibi görünüyor.

Epic Games Store‘da her hafta ücretsiz oyun dağıtımı devam ediyor. Büyük bomba patlatarak son olarak GTA 5‘i bedava veren firma, bedava oyun listesine yenilerini eklemeye devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre birer hafta arayla 3 oyun daha bedava olarak oyunseverlerle buluşturulacak.

Epic Games’in bedava vereceği 3 oyun.

Reddit platformunda sızdırılan bir görüntüye göre Epic Games Store‘da önümüzde ki haftalarda sırasıyla Civizilation VI, Borderlands The Handsome Collection ve Ark Survival Evolved oyunları bedava olarak verilecek.

Bedava oyunların çıkış haftaları belirlenmiş.

Sızdırılan görüntüde ki bilgilere göre oyunların bedava olarak verileceği tarihlerde belli. Civilization VI (21 – 28 Mayıs), Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs – 4 Haziran), Ark Survival Evolved (4 – 11 Haziran). Bu tarihler arasında oyunu kütüphanenize eklemeniz durumunda sonsuza kadar oyuna sahip oluyorsunuz.

Epic Games Bedava Oyun Vermeye Devam Edecek
Epic Games Bedava Oyun Vermeye Devam Edecek

Henüz bu konuda Epic Games‘ten resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, sızıntının gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor. Buna benzer bir sızıntının GTA 5 oyununda da olduğunu belirteyim.

Epic Games, resmi sayfasından bir sonra ki bedava oyunu takip edebilirsiniz. https://www.epicgames.com/store/tr/free-games

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir