call-of-duty-warzone-min

Call of Duty: Warzone Ne Zaman Çıkıyor?

Activision yeni Battle Royal oyununu sunmaya hazırlanıyor. Herkes için oynaması ücrtesiz olan Call of Duty: Warzone ne zaman çıkıyor?

Ücretsiz Battle Royal CoD:Warzone ne zaman çıkıyor?

Bugün akşam saatlerinde Call of Duty resmi twitter hesabı yaptığı paylaşım ile hayranlarını heyecanlandırdı. Uzun süredir merakla Call of Duty hayranları tarafından beklenen Call of Duty: Warzone resmi olarak duyurulmuş oldu. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 10 Mart olarak belirtildi. Resmi twitter hesabı üzerinden paylaşılan 1:30 dakikalık Call of Duty: Warzone videosu kısa sürede çok büyük izlenmeye ulaştı. Video içeriğinde oyundan görüntüler ve oyunun çıkış tarihi olan 10 Mart belirtiliyor. Ayrıca merakla beklenen diğer bir konu ise oyunun ücretli mi ücretsiz mi olacağıydı. Videoda özellikle bu konuyada vurgu yapılıyor ve Call of Duty: Warzone her platform için ücretsiz olarak oynanabileceği belirtiliyor.

Call of Duty: Warzone hakkında bilinen deyatlar.

Call of Duty: Warzone devasa bir harita ile birlikte geliyor. Bu harita alıştığımız diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak 150 oyuncuyu barındıracak. Bu haritanın ismi ise ” Verdansk” olarak belirlenmiş. Warzone oyunu Battle Royal ve Plunder adında iki farklı moda sahip olacak. Battle Royal mücadeleleri 3 kişilik takımla ya da solo olarak oynanabilecek. Diğer oyunlarda olduğu gibi yine bir uçaktan atlayarak savaş alanına ineceksiniz ve bir gaz çemberi daralacak. Yeni oyunda Helikopter, ATV ve SUV gibi araçları kullanabileceksiniz. Plunder modu ise yağma modu olarak tanımlanabilir. En çok parayı toplamak için diğer rakiplerinizle yarış halinde olacaksınız. Rakiplerinizden çalarak yada görevleri tamamlayarak para kazanabileceksiniz. Ayrıca oyunda alışıla gelmiş mekaniklerin yanı sıra farklı modlarda olacağı söyleniyor.

Call of Duty: Warzone Ne Zaman Çıkıyor?
Call of Duty: Warzone Ne Zaman Çıkıyor?

Oyun 10 Mart Salı günü PC, PS4 ve Xbox One için ücretsiz olarak sunulacak. Herkesin ücretsiz olarak indirebileceği Call of Duty: Warzone, öncelikli olarak Call of Duty: Modern Warfere sahiplerine 10 Mart Salı günü Türkiye saati ile 18:00‘da diğer herkes için yine Türkiye saati ile 22:00‘da erişime açılacak. Oyunun PC versiyonunu battle.net uygulamasını üzerinden indirebilirsiniz.

https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-is-official-free-to-play-batt/1100-6473642/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.