tempmail

Geçici Eposta Hesabı Oluşturma

Bu makalede sizlere geçici eposta hesabı oluşturma hakkında bilgiler vereceğim ve tek kullanımlık e-mail hesabı hizmeti sunan birkaç internet sitesine birlikte göz atacağız.

İnternet Dünyasını aktif olarak kullanan çeşitli uygulamalar programlar ve hesaplar oluşturan kişiler bilir ki bazı internet sitelerine, programlara ve uygulamalara her zaman güvenemiyoruz. Çok fazla duyulmamış yada kötü amaçlı kullanım sağlayacağını düşündüğümüz sitelere, programlara verdiğimiz gerçek eposta hesabımızın kötü amaçlı kullanılabilecek olması bizi her zaman endişelendirmektedir. Bu sebeple gerçek bilgilerinizi yani eposta hesabımızı vermek istemeyebilirsiniz. İşte tam bu noktada derdimize çare olacak birkaç tane tek kullanımlık eposta hizmeti sunan internet sitesi mevcut. Bu geçici email hizmeti sunan web sitelerinden faydalanarak çeşitli kötü amaçlı internet siteleri, programlar veya uygulamalardan korunmuş oluyoruz.

Dilerseniz şimdi tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz ve herhangi bir kullanım sınırı olmayan, geçici eposta servisi hizmeti sunan birkaç siteye göz atalım.

Tek kullanımlık temp mail oluşturan site; tempmail.com

Tek kullanımlık eposta oluşturulmasına olanak sağlayan tempmail.com sitesi Türkçe dil desteğide sunmaktadır. Anlaşılır, kullanışlı bir arayüze sahip olan sitede karmaşıklığa sebep olacak herhangi bir reklam vb. bannerlar bulunmuyor. tempmail, oluşturduğu geçici mail hesabını tam bir (1) saat süreyle kullanmanıza imkan veriyor. Bu geçici mail adresi ile, twitter, facebook gibi sosyal medya sitelerine üye olabilir ve gelen mailleri okuyabilirsiniz.

Geçici Eposta Hesabı Oluşturma
Geçici Eposta Hesabı Oluşturma

Geçici mail servisi; tempmail.net

Geçici mail servisi hizmeti sunan bir diğer site ise tempmail.net. Yine Türkçe olarak hizmet verebilen sitede sınırsız sayıda geçici posta hesabı oluşturabilir, sosyal medya platformlarına yada herhangi bir siteye kayıt olabilir, gelen onay maillerine cevap verebilir ve onay linklerine tıklayabilirsiniz.

Geçici Mail Oluşturma
Geçici Mail Oluşturma

Geçici posta hesabı servisi; temp-mail.org

Son olarak sizlere sunacağım geçici posta servisi ise; temp-mail.org. Belirli bir süre sonra kendini yok eden geçici bir e-mail hizmeti sunan site Türkçe olarakta hizmet vermektedir. Oluşturulan geçici mail ile istediğiniz her siteye, forumlara üye olabilir ve gelen maili okuyabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen, güvenilir olmayan spam maillerden kaçınabilirsiniz.

Geçici Posta Hesabı Servisi
Geçici Posta Hesabı Servisi

Makalede paylaştığım bu 3 mail servisinide gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ben denedim kullandım ve bir problem yaşamadım gayet güzel bir hizmet sunmaktalar. Diğer yazılarda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.