honeygain

İnternet Kullanarak Para Kazandıran Site: Honeygain

Honeygain nedir?

Honeygain, internet olan herhangi bir cihazdan internetinizi kullandıkça honeygain hesabınızda para biriktiren bir uygulamadır. Honeygain, diğer işletmelerin istihbarat, pazar ve iş araştırmaları yapmalarını sağlayan, kalabalık kaynaklı bir ağ şirketidir.

Honeygain uygulaması şuan için Windows ve Android cihazlarda çalışmaktadır iOS cep telefonlarınızda kullanılmamaktadır. İnternette harcadığınız her KB veri için honeygain dashboard ekranınızda kredi kazanıyorsunuz ve bu krediler yeterli seviyeye ulaştığı zaman dolar olarak hesabınızda görünüyor.

honeygain.com sitesinden kayıt olup Windows ya da Android cihazlarınıza hesabınızı bağladıktan sonra kredi biriktirmeye başlayabiliyorsunuz. Windows uygulamasında kredi biriktirmeye başlayabilmeniz için Honeygain uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmanız ve hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Kredi birikmesi için honeygain uygulamasının arka planda çalışıyor olması gerekiyor. Android içinde aynı şekilde apk dosyası bulunmakta. Honeygain hesabınızı 3 farklı cihaza bağlayabiliyorsunuz yanı aynı anda 3 cihazda kredi biriktirebiliyorsunuz.

İnternet Kullanarak Para Kazandıran Site: Honeygain
İnternet Kullanarak Para Kazandıran Site: Honeygain

Peki honeygain ile internet kullanarak ne kadar para kazanabilirim?

Gerçekte kullanmış olduğunuz her 10 MB internet verisi için 1 MB kazanıyorsunuz yani gerçekte 100 GB veri harcadığınızda honeygain dashboard’da 10 GB kazanmış olacaksınız ve hesabınıza 1 $ kazanç girecektir. Kazandığınız para 20 $ olduğunda bu taturı PayPal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Şuan için PayPal dışında bir ödeme yöntemleri maalesef yok.

Kendi deneyimim;

Honeygain uygulamasını deneyimlemek için yaklaşık 12 gündür Windows üzerinde kullanıyorum. Kredi biriktirmek oldukça zor görünüyor. Harcadığım internet verisi aşağıda ki ekran görüntüsünde 3.83 GB olarak görünüyör. Gerçekte kullanmış olduğum veri ise 38,3 GB. Belki benim gibi çok fazla download yapmayan birisi için kazançlı olmayacaktır ancak, 3 farklı cihaz tanımlayıp günde yüksek download yaparak bu uygulamadan kazanç elde edebilirsiniz.

Honeygain Dashboard

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir