google-drive-password

Google Drive Password ile Şifrelerinizi Saklayın

Google tarafından geliştirilen Driver Password platformu ile tüm şifrelerinizi Google altyapısı altında güvenli şekilde saklayabileceksiniz. Oldukça basit bir kullanım sunan Driver Password uygulamasını kullanmak için bir Google hesabınızın olması yeterli.

Günümüzde artık birçok platform, uygulama, sosyal medya gibi kullanıcı adı ve şifre kullanarak giriş yaptığımız üyelik tabanlı uygulamalar mevcut. Bazen bu şifreleri unutabiliyor ya da karıştırabiliyoruz. Google‘ın geliştirmiş olduğu Drive Password uygulaması sayesinde bu sorunumuzu ortadan kaldırıyoruz.

Drive Password uygulaması parolalarınızı şifreleyerek Google Drive bünyesinde saklamanıza olanak sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay olan Drive Password uygulamasını kullanmak için Google hesabınızla giriş sağlıyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Driver Password üzerinde saklamak istediğiniz bilgilerinizi girebiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama sayesinde otomatik şifrelerde oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca girdiğiniz şifrelerinizi kategorize edebiliyorsunuz.

Drive Password platformuna ulaşmak için tıklayın.

google-drive-password1
google-drive-password1
google-drive-password2
google-drive-password2
google-drive-password3
google-drive-password3

Drive Password uygulamasını, Windows, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Chrome eklentisi olarak web üzerindende kullanıma olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.