facebook-gaming

Facebook Gaming Gelişmeye Devam Ediyor

Facebook, Gaming platformuna yatırım yapmaya devam ediyor. Özellikle Ülkemizde son dönemlerde ünlü yayıncıları bünyesine katarak büyümeye devam eden Facebook Gaming, yeni güncellemesi ile yeni yayın denetimi aracını duyurdu.

Facebook Gaming, geliştirilen yeni yayın denetimi aracı sayesinde yayıncılar için daha kullanışlı ve yayıncı dostu yapıya geçiş yapıyor. Facebook Gaming servisi, Fair Play Alliance isimli bir şirket ile ortak geliştirdiği yeni özellikleri sayesinde artık yayıncılar yayınlarında belirli kurallar oluşturabilir, moderatörlerin ve yayıncının kullanıcıların yorumlarını kaldırabilir, kullanıcılara zaman aşımı cezası verebilir ve kullanıcıyı tamamen susturabilir durumunda olacaklar.

Facebook Gaming ürün yöneticisi Clara Siegel, bu servisin şuan da belirli yayıncılar arasında test edildiğini ve ilerleyen dönemlerde tüm yayıncılara sunulacağını bildirdi. Facebook Gaming bu hizmetle birlikte daha temiz bir kitle yaratmayı ve içerik üreticilerini korumak istiyor. Facebook Gaming yapılan bu geliştirmeler ile rakip yayın platformu ile yarışmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.