teamfluencer

İnstagram ile Kazanç Sağlayabildiğiniz Teamfluancer Nedir?

Yerli girişim olan ve Workup girişimcilik programına dahil olan, İnstagram ile kazanç sağlayabildiğiniz Teamfluancer nedir?

Teamfluancer Nedir?

Teamfluancer sosyal medya hesabınız üzerinden organik olarak marka, ürün tanıtımı yaparak para kazanmanızı sağlayan bir topluluk platformu. Daha detaylı açıklamasıyla, 500-2000 takipçiye sahip gerçek kişilerin yani nano-influencer’ların – bir araya getirildiği bir sosyal medya topluluğudur. Nano-influancer sosyal medyada az ama organik ve gerçek kişilere verilen isimdir.

Sosyal Medya Pazarlama Platformu Teamfluancer Nedir?
Sosyal Medya Pazarlama Platformu Teamfluancer Nedir?

Teamfluancer ile nasıl kazanç elde edilir?

Teamfluancer platformunu kullanabilmek için mobil uygulamasını indirerek platforma üye olmanız gerekiyor. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra profil sekmesinden yaşadığınız şehir, yaş, okul ve cinsiyet bilgilerinizi ve Instagram kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir. Ayrıca Instagram hesabınızın gizli olmaması gerektiğinide belirtelim. Bu bilgiler sayesinde kendinize uygun kampanyalara başvurup, onay sürecinden geçtikten sonra paylaşımınızı yapıp aldığınız etkileşime göre orantılı olarak gelir elde edebileceksiniz.

Teamfluancer kampanya detayları.

Teamfluancer platformunda yer alan kampanyalar özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her kampanyanın minimum takipçi, yaş aralığı, okul ve cinsiyet gibi kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterlere göre kampanyadan kazanılacak olan kazanç değişiklik göstermektedir. Kampanyadan kazanacağınız ücret ise kampanya detayında belirtiliyor.

Şimdiye kadar yaklaşık 29 marka ile toplamda 38 kampanya üretmiş olan teamfluancer ekibi ilerleyen zamanlarda adını daha da fazla duyuracağa benziyor. Teamfluancer 2020 yılında global anlamda 50 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Teamfluancer resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulama linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teamfluancer iOS mobil uygulamasına erişmek için tıklayın.

Teamfluancer Android uygulamasına erişmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.