fideyo

Hediye Video Uygulaması; Fideyo Nedir?

Fideyo, ünlülerin sevdiğiniz kişilere hediye olarak belirli bir ücret karşılığı video çektiği yerli girişim ürünü. Kişiye özel çekilen videolar belirlediğiniz kişiye hediye olarak ulaşıyor.

Fideyo sayesinde alışagelmiş hediyelerin dışına çıkıyor ve sevdiğinize sıra dışı bir hediye ulaştırabiliyorsunuz. Ünlüler tarafından kişiye özel çekilen videolar armağan etmek istediğiniz kişiye ulaşıyor. Fideyo hizmet platformunda birçok ünlü sizin için belirli bir ücret karşılığında video çekiyor.

Hayranlar ile ünlüleri buluşturan Fideyo platformu bünyesinde birçok ünlü bulunuyor. Uygulamada ünlüden ünlüye değişen video ücretlendirme sistemi mevcut. Kullanıcılar web sitesi üzerinden herhangi bir üyelik gerektirmeksizin video almak istediği ünlüye mesaj atabiliyor. Satın aldığınız video belirttiğiniz mail adresine sistem tarafından otomatik olarak gönderiliyor. Fideyo web sitesini ziyaret ettiğinizde birçok ünlü bulabilir ve fiyatların ünlüden ünlüye değişiklik gösterdiğini görebilirsiniz.

Hediye Video Uygulaması; Fideyo Nedir?
Hediye Video Uygulaması; Fideyo Nedir?

Fideyo bünyesinde, oyuncu, şarkıcı, youtuber, twitch yayıncısı, sporcu ve sunucu gibi meslekler yapan birçok ünlü bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Bazı ünlüler; Hayko Cepkin (1,000 ₺), Oğuzhan Uğur (200 ₺), Yılmaz Morgül (500 ₺), Ali Biçim (100 ₺), Kemal Can Parlak (500 ₺) olarak hizmet veren bazı ünlüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.