kafa-kafaya

Halı Saha Uygulaması: Kafa Kafaya

Sık sık halı saha maçları düzenleyen futbol tutkunları için geliştirilen mobil halı saha uygulaması: Kafa Kafaya derdinize çare olacak cinsten.

Kafa Kafay nedir?

Kafa Kafaya mobil uygulaması sayesinde kolaylıkla yeni halı sahalar keşfedebilir bunun yanı sıra takımınıza oyuncu bulabiliyor, ya da başka bir takıma oyuncu olarak katılabiliyorsunuz. Uygulamada şuan için 1000’in üzerinde kayıtlı halı saha bulunmakta. Halı saha tutkunları için geliştirilen uygulama sayesinde takımınıza yeni rakipler bulup kozlarınızı paylaşabilmenize olanak sağlıyor. Kafa Kafaya mobil uygulaması hem Android hemde iOS platformundan ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Ortakları arasında ünlü fenomenler yer alıyor.

Uygulamanın kurucu ortakları tarafında ise Berker Kaya ve Onur Yağan bulunuyor. Berker Kaya aynı zamanda Mersin, Adana, ve Hatay illerinde sinemaları bulunan bir girişimci. Onur Yağan ise Adana ilinde spor tesisi ve halı sahası bulunan bir girişimci durumunda. Diğer proje ortakları ise Youtube Dünyası’nın tanınan fenomenleri Fırat Sobutay ve Oğuzhan Uğur.

Kafa Kafaya mobil uygulamasını kullanmak için profilinizi oluşturup gerekli bilgilerinizi girdikten sonra; takım kurabilir, başka takıma transfer olabilir ya da takımınız için rakip bulabiliyorsunuz. Rakibinizi ayarladıktan sonra halı sahaları bulabilir ve bilgilerini alabiliyorsunuz.

hali-saha-uygulamasi-kafa-kafaya
hali-saha-uygulamasi-kafa-kafaya

Halı sahalar hakkında iletişim bilgisi, lokasyon bilgisi ve tesis hakkında kapsamlı genel bilgiler öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama halı sahalar hakkında deneyiminizi olumlu ya da olumsuz yorum olarak paylaşabiliyorsunuz.

Özellikle halı saha işletmecileri için en büyük problemin maç rezervasyonlarının maçtan çok kısa süre önce iptal olması olduğunu vurgulayan Kafa Kafaya ekibi online ödeme ile işletmecilerin de hakkını korumayı hedefliyor. Yazılımın ikinci versiyonunda halı saha sektöründe devrim yapmayı hedefleyen uygulama; halı saha işletmecilerine ajandayı bıraktırmayı vaad ediyor. Önümüzdeki günlerde yayına almayı planladığı özellikler arasında muhasebe ve stok takibi gibi birçok yenilik var.

İlk yatırımını aldı!

Geçtiğimiz günlerde Kafa Kafaya mobil uygulaması BUBA Campus’te 2.8 milyon TL değerleme ile ilk yatırımını aldı. Kendini sürekli geliştiren platform gün geçtikçe daha yaygın kullanıma ulaşacak gibi görünüyor.

Kafa Kafaya uygulamasının resmi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasınıda buradan indirebilirsiniz.

One thought on “Halı Saha Uygulaması: Kafa Kafaya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir